Lavabo Tıkanıklığı AçmaBeşyol Lavabo Açma

Mart 6, 2022by Admin0
https://www.yetistesisatcim.com/wp-content/uploads/2022/03/Besyol-lavabo-acma.jpg

Beşyol Lavabo Açma Evinizde tuvalet veya Lavabo Tıkandıysa bunu kendi başınıza açmazsınız. Gider Tıkanıklığı Açma Yöntemlerinden bir tanesi son teknoloji ekipmanlarla uzman ekiplerimizle evinizde Tıkanan Giderleri kırmadan açıyoruz. Modern toplum, tesisat sorunları içinde en çok tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşamaktadır. Bu sorunun en hasarsız şekilde giderilmesini sağlayan firmamız, özel cihazlarla pimaş açma  işlemini gerçekleştirmektedir.

Beşyol Lavabo Açma

Beşyol Lavabo Açma Tuvalet Gider tıkanıklığına sahip olan en büyük etkenlerden biri şüphesiz Tuvaleti ve klozeti kullanan kullanıcılardır. Uzman ekibimiz Yetiş Tesisatçım olarak size en kısa sürede konumunuza ulaşarak büyük bir titizlikle sorununuzu ortadan kaldıracağından en ufak bir şüpheniz bile olmasın.

Klozete atılan tuvalet kağıtları veya yabancı cisimler Klozet Tıkanmasına sebep olur.. Tabi ki tuvalet kağıtlarının suda eridiğini biliriz fakat bazı tuvalet kağıtları suda erimesi zor olan maddelerden yapıldığı için farkında olmadan Klozetin Tıkanmasına kendimiz sebep oluruz.

Klozet veya tuvalet tıkanmasının bir sebebi de ana gider hattından kaynaklanmaktadır. Ana gider hatlarında meydana gelen tıkanıklıklar, doğrudan klozeti veya tuvaleti etkilemektedir.

Pimaş Tıkanıklık Açma yöntemleri İnternette bir sürü çeşitli yazılar paylaşılmaktadır fakat bu yazılar çoğu evde kullanacağınız basit yöntemlerle sorunu çözemeye bilirsiniz. Bunun nedeni evde kullanılan basit yöntemlerle Klozet Açma yöntemlerinin basit tıkanıklık olmasıdır. Bunun yanında su kaçağı tespiti ve tamiri için hazırladığımız içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Basit tıkanıklık Tıkanan Klozetin borusunda  yabancı cismin klozetin giriş kısmında bulunmasıdır. Bu nedenle o cisme ulaşım kolay olur ve sorunu ortadan kaldırmış olurusunuz.

Pimaş Tıkanıklığı Tuvalet gideri Açma işleminde en sağlıklı yöntem robotla tuvalet açma yöntemidir. Firmamız Yetiş tesisatçım Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma işlemini 12 yıldır  yapmaktadır.

Firmamız Tuvalet Tıkanma işlemine başlamadan önce kamera ile tıkalı pimaşı görüntüleyerek size neresi tıkalı olduğunu pimaş görüntüleme kamerası ile göstermektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı açma

Tel: 0538 461 00 69       

Tel: 0536 664 29 69

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma Kırmadan dökmeden Tıkanan lavaboları %100 garantili bir şekilde son teknoloji cihazlarla sorunu kökünden çözüyoruz. Yetiş Tesisatçım.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Günümüzde ev ve iş yerlerinde karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri Mutfak Gideri TıkanıklığıLavabo tıkanıklığıdır. Bu sorunlar sizleri çok kötü şekilde üzdüğünün farkındayız Çünkü kötü kokular verir.

Ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen lavabo tıkanıklığı pek çok farklı yöntem ile açılabilmektedir. Tıkalı Boru Açma Bu yöntemler firmadan firmaya değişmektedir. Bu nedenle kişilerin lavabo tıkanıklığı sorunu yaşadığı zaman iyi bir firma araştırması yapması gerekmektedir

Mutfak Tıkanıklık Açma 

Lavabo tıkanıklıklarının çok büyük bir kısmı kullanıcı hatasından kaynaklı meydana gelir. Mutfak lavabosu ile banyo lavabosunun tıkanma sebepleri birbirinden farklıdır. Banyodaki tıkanıklık genellikle saç, kıl gibi atıklardan kaynaklı meydana gelir. Mutfak Tıkanıklığı Açma ise tıkanıklığın temel nedeni yemek atıkları ve yağlardır.

Mutfak gider açma yemek atıkları ve atık yağların lavaboya dökülmesi nedeniyle en fazla tıkanan giderlerdir.
Bu nedenle tıkalı mutfak gideri açma işlemi robot adı verilen cihaz ile yapılmaktadır.
Tıkalı Pimaş Açma Çeşitli kimyasallar ile tıkanmış gider açma uygulamaları genellikle tesisat borularına zarar verebilir.
Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açmak için öncelikle Tıkanıklığa sebep olan cisimleri tespit ediyoruz. Robotla Tıkalı Gider AçmaKırmadan Lavabo Tıkanıklığı açma işlemi yapıyoruz.
Mutfak Giderinden Su Gelmesi gördüğünüz anda Gider Tıkanıklığı  ile karşı karşıya geldiğiniz andır. Firmamızı arayarak Mutfak Gideri Açma Fiyatlarından bilgi alabilirsiniz. Yetiş tesisatçım.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır

Bu tür durumlarda insanın aklına gelen ilk şey lavaboyu pompalamak olur. Yalnız bu durumlarda pompalamak Lavabo Tıkanıklığı Açma için yetersiz kalır. İnsanlar Gider Tıkandığı zaman Lavabo Açıcılar kullanırlar ama bunlarda pimaş giderlerinize zarar verir.
Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları
  • Lavabo Tıkanıklığı Açma:        250 TL
  • Pimaş Tıkanıklığı:                   250 TL
  • Mutfak Tıkanıklığı:                250 TL
  • Klozet Tıkanıklığı Açma :      300 TL
  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma :            300 TL   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teklif almak için şimdi bizimle iletişime geçin

Teklif almak için şimdi bizimle iletişime geçin

İletişim

+90(538) 461 00 69
İnfo@yetistesisatcim.com
Şirinevler Mahallesi, Bahçelevler/İSTANBUL

Acil Servis

+90(538) 461 00 69