Su Tesisatı TamiriEsenyurt Su Kaçağı Tamiri

Mart 25, 2022by Admin0
https://www.yetistesisatcim.com/wp-content/uploads/2022/03/Esenyurt-Su-Kacagi-Tespiti.jpg

Bu içeriğimizde Esenyurt Su Kaçağı Tamiri konusuna değineceğiz. Su kaçağı son dönemlerde çok rastlanan bir sorun geldi. Ancak Yetiştesisatcım.com ile bu sorunların üstesinden gelmek ve rahat bir nefes almak artık çok daha kolay. Alanında deneyimli ekibimiz ile profesyonel hizmetler sağlayarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

Geçen zaman ile beraber her endüstride olduğu gibi su tesisatı sektöründe de pek çok önemli gelişme yaşandı. Daha önceki senelerde tesisat altyapılarında meydana gelen problemler oldukça zahmetli bir şekilde çözüme kavuşturulurken artık çok daha kolay çözülüyor. Özellikle su kaçağı bulma konusu artık daha basit ve pratik bir şekilde yapılıyor.

Artık günümüzde su kaçağı bulma alanında dinleme cihazları ön plana çıkmaya başladı. Soğuk su hattında yaşanan problemlerde genel olarak bu tür cihazlardan yararlanılıyor. Sıcak su hattında meydana gelen sorunlar için ise termal kameralardan destek alınmaktadır. Markamıza başvuruda bulunarak tüm tesisat sorunlarınıza kısa süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz. Nokta atışı tespitlerimiz sayesinde problemler büyük oranda çözüme kavuşturulmaktadır.

İstanbul Avrupa yakası Esenyurt Su Kaçağı Tamiri işlemlerinde tecrübeli tesisatçınız her zaman hizmete hazır! Sizlere yalnızca bir telefon uzaktayız. İstanbul Avrupa yakasının öncü markalarından biri olan Yetistesisatcim.com 5 yılı aşkın deneyimi ile kendisini sürekli olarak geliştirmekte ve yeni teknolojilere uyum sağlamaktadır. Sorunların uzun vade de ortadan kalkması için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Esenyurt Su Kaçağı Tamiri

Herhangi bir yapıda su kaçağı olup olmadığını anlamak için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birincisi nem oranını kontrol etmektir. Bu işlemde su tesisatının geçiş alanları incelenmektedir. Eğer yapının duvarlarında nem izlerine rastlanırsa, bu su kaçağının en büyük göstergelerinden biri olacaktır. duru tesisat Ek olarak eğer parke kullanılıyorsa ve parkelerde şişlik meydana geliyorsa, bu da somut bir örnek olarak kabul edilir.

Bazı zamanlarda parkede şişlik ya da duvarda nem gibi somut kanıtlara rastlanmaz. Böyle durumlarda ise yapılması gereken son derece basittir. Öncelikle tüm musluklar kapatılır. Ardından su saatinin fotoğrafı çekilir. 1 saat boyunca musluklar açılmaz. Ardından ilk çekilen fotoğraf ile kıyaslama yapılması gerekir. Su saatinde değişim olmuşsa sorun var demektir. Böyle durumlarda Esenyurt Su Kaçağı Tamiri  ve tamiri için hemen bizi arayabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Esenyurt Lavabo Açma Tuvalet Gider tıkanıklığına sahip olan en büyük etkenlerden biri şüphesiz Tuvaleti ve klozeti kullanan kullanıcılardır. Uzman ekibimiz Yetiş Tesisatçım olarak size en kısa sürede konumunuza ulaşarak büyük bir titizlikle sorununuzu ortadan kaldıracağından en ufak bir şüpheniz bile olmasın.

Klozete atılan tuvalet kağıtları veya yabancı cisimler Klozet Tıkanmasına sebep olur.. Tabi ki tuvalet kağıtlarının suda eridiğini biliriz fakat bazı tuvalet kağıtları suda erimesi zor olan maddelerden yapıldığı için farkında olmadan Klozetin Tıkanmasına kendimiz sebep oluruz.

Klozet veya tuvalet tıkanmasının bir sebebi de ana gider hattından kaynaklanmaktadır. Ana gider hatlarında meydana gelen tıkanıklıklar, doğrudan klozeti veya tuvaleti etkilemektedir.

Pimaş Tıkanıklık Açma yöntemleri İnternette bir sürü çeşitli yazılar paylaşılmaktadır fakat bu yazılar çoğu evde kullanacağınız basit yöntemlerle sorunu çözemeye bilirsiniz. Bunun nedeni evde kullanılan basit yöntemlerle Klozet Açma yöntemlerinin basit tıkanıklık olmasıdır. Bunun yanında su kaçağı tespiti ve tamiri için hazırladığımız içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Basit tıkanıklık Tıkanan Klozetin borusunda  yabancı cismin klozetin giriş kısmında bulunmasıdır. Bu nedenle o cisme ulaşım kolay olur ve sorunu ortadan kaldırmış olurusunuz.

Pimaş Tıkanıklığı Tuvalet gideri Açma işleminde en sağlıklı yöntem robotla tuvalet açma yöntemidir. Firmamız Yetiş tesisatçım Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma işlemini 12 yıldır  yapmaktadır.

Firmamız Tuvalet Tıkanma işlemine başlamadan önce kamera ile tıkalı pimaşı görüntüleyerek size neresi tıkalı olduğunu pimaş görüntüleme kamerası ile göstermektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı açma

Tel: 0538 461 00 69       

Tel: 0536 664 29 69

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma Kırmadan dökmeden Tıkanan lavaboları %100 garantili bir şekilde son teknoloji cihazlarla sorunu kökünden çözüyoruz. Yetiş Tesisatçım.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Günümüzde ev ve iş yerlerinde karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri Mutfak Gideri TıkanıklığıLavabo tıkanıklığıdır. Bu sorunlar sizleri çok kötü şekilde üzdüğünün farkındayız Çünkü kötü kokular verir.

Ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen lavabo tıkanıklığı pek çok farklı yöntem ile açılabilmektedir. Tıkalı Boru Açma Bu yöntemler firmadan firmaya değişmektedir. Bu nedenle kişilerin lavabo tıkanıklığı sorunu yaşadığı zaman iyi bir firma araştırması yapması gerekmektedir

Mutfak Tıkanıklık Açma 

Lavabo tıkanıklıklarının çok büyük bir kısmı kullanıcı hatasından kaynaklı meydana gelir. Mutfak lavabosu ile banyo lavabosunun tıkanma sebepleri birbirinden farklıdır. Banyodaki tıkanıklık genellikle saç, kıl gibi atıklardan kaynaklı meydana gelir. Mutfak Tıkanıklığı Açma ise tıkanıklığın temel nedeni yemek atıkları ve yağlardır.

Mutfak gider açma yemek atıkları ve atık yağların lavaboya dökülmesi nedeniyle en fazla tıkanan giderlerdir.
Bu nedenle tıkalı mutfak gideri açma işlemi robot adı verilen cihaz ile yapılmaktadır.
Tıkalı Pimaş Açma Çeşitli kimyasallar ile tıkanmış gider açma uygulamaları genellikle tesisat borularına zarar verebilir.
Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açmak için öncelikle Tıkanıklığa sebep olan cisimleri tespit ediyoruz. Robotla Tıkalı Gider AçmaKırmadan Lavabo Tıkanıklığı açma işlemi yapıyoruz.
Mutfak Giderinden Su Gelmesi gördüğünüz anda Gider Tıkanıklığı  ile karşı karşıya geldiğiniz andır. Firmamızı arayarak Mutfak Gideri Açma Fiyatlarından bilgi alabilirsiniz. Yetiş tesisatçım.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır

Bu tür durumlarda insanın aklına gelen ilk şey lavaboyu pompalamak olur. Yalnız bu durumlarda pompalamak Lavabo Tıkanıklığı Açma için yetersiz kalır. İnsanlar Gider Tıkandığı zaman Lavabo Açıcılar kullanırlar ama bunlarda pimaş giderlerinize zarar verir.
Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları
  • Lavabo Tıkanıklığı Açma:        250 TL
  • Pimaş Tıkanıklığı:                   250 TL
  • Mutfak Tıkanıklığı:                250 TL
  • Klozet Tıkanıklığı Açma :      300 TL
  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma :            300 TL   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teklif almak için şimdi bizimle iletişime geçin

Teklif almak için şimdi bizimle iletişime geçin

İletişim

+90(538) 461 00 69
İnfo@yetistesisatcim.com
Şirinevler Mahallesi, Bahçelevler/İSTANBUL

Acil Servis

+90(538) 461 00 69