Su Kaçağı TespitiSu Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Şubat 6, 2022by Admin40
https://www.yetistesisatcim.com/wp-content/uploads/2022/02/su-kacagi-tespiti-ve-tamiri.jpg

Bu içeriğimizde su kaçağı tespiti ve tamiri konusuna değineceğiz. Su kaçağı son dönemlerde çok rastlanan bir sorun geldi. Ancak Yetiştesisatcım.com ile bu sorunların üstesinden gelmek ve rahat bir nefes almak artık çok daha kolay. Alanında deneyimli ekibimiz ile profesyonel hizmetler sağlayarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

Geçen zaman ile beraber her endüstride olduğu gibi su tesisatı sektöründe de pek çok önemli gelişme yaşandı. Daha önceki senelerde tesisat altyapılarında meydana gelen problemler oldukça zahmetli bir şekilde çözüme kavuşturulurken artık çok daha kolay çözülüyor. Özellikle su kaçağı bulma konusu artık daha basit ve pratik bir şekilde yapılıyor.

Artık günümüzde su kaçağı bulma alanında dinleme cihazları ön plana çıkmaya başladı. Soğuk su hattında yaşanan problemlerde genel olarak bu tür cihazlardan yararlanılıyor. Sıcak su hattında meydana gelen sorunlar için ise termal kameralardan destek alınmaktadır. Markamıza başvuruda bulunarak tüm tesisat sorunlarınıza kısa süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz. Nokta atışı tespitlerimiz sayesinde problemler büyük oranda çözüme kavuşturulmaktadır.

İstanbul Avrupa yakası su kaçağı tespiti ve tamiri işlemlerinde tecrübeli tesisatçınız her zaman hizmete hazır! Sizlere yalnızca bir telefon uzaktayız. İstanbul Avrupa yakasının öncü markalarından biri olan Yetistesisatcim.com 5 yılı aşkın deneyimi ile kendisini sürekli olarak geliştirmekte ve yeni teknolojilere uyum sağlamaktadır. Sorunların uzun vade de ortadan kalkması için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Tel: +90 538 461 00 69

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Ev sahipleri ve dükkan sahipleri tarafından son zamanlarda su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Sorusu çok sık gelmeye başladı. Şimdi maddeler ile konunun üzerinden geçelim.

 • Müşteri hizmetleri servis kaydınız oluşturur ve sahadaki ekiplerimize iletir.
 • Bölgenizdeki ekiplerimiz sizi arayıp kısa süre içerisinde adreste olacağını bildirir.
 • Adresinize gelen uzman teknik elamanlarımız sorunu dinleyerek gözle ön kontrollerini yapar.
 • Tesisata pompa bağlanır ve sıcak soğuk su test işlemi yapılır.
 • Kaçak görülmesi durumunda akustik dinleme yöntemiyle su kaçağı noktası bulunur.
 • Kaçak noktası açılıp müşteriye gösterilir ve tespit tamamlanır.

Tespiti yapılan kaçak tamiri için yapılması gerekenler ve maliyetler müşterimize bildirilir ve tamir süreci başlar. Arıza pis su hattında ise Kameralı sistemle pimaş içi görüntüleme işlemi yapılır.

Su kaçağı tespiti ve tamiri konusundaki işlemler yapılırken ustalar kaçağın bağlı bulunduğu uygun kameralı makineyi kullanarak işleme başlamaktadır. Su kaçağının sıcak su, soğuk su, pis su vb. farklı durumları vardır. Kullanılan makineler ve bu makinelerin aparatları da ilgili duruma özgü olmaktadır.

Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlarım?

Herhangi bir yapıda su kaçağı olup olmadığını anlamak için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birincisi nem oranını kontrol etmektir. Bu işlemde su tesisatının geçiş alanları incelenmektedir. Eğer yapının duvarlarında nem izlerine rastlanırsa, bu su kaçağının en büyük göstergelerinden biri olacaktır. duru tesisat Ek olarak eğer parke kullanılıyorsa ve parkelerde şişlik meydana geliyorsa, bu da somut bir örnek olarak kabul edilir.

Bazı zamanlarda parkede şişlik ya da duvarda nem gibi somut kanıtlara rastlanmaz. Böyle durumlarda ise yapılması gereken son derece basittir. Öncelikle tüm musluklar kapatılır. Ardından su saatinin fotoğrafı çekilir. 1 saat boyunca musluklar açılmaz. Ardından ilk çekilen fotoğraf ile kıyaslama yapılması gerekir. Su saatinde değişim olmuşsa sorun var demektir. Böyle durumlarda su kaçağı tespiti ve tamiri için hemen bizi arayabilirsiniz.

Su Tesisatı Tamiri Ekran Görüntüleri

Su tesisatına dair tüm sorunlarınızda etkili çözümler sağlamaktayız. Modern teknikler ile problemlerinizi kısa sürede çözüyoruz. Su kaçağı tespiti ve tamiri için uygulama görüntüleri şunlardır:

2022 Hizmet Detayları

Hizmet politikası olarak müşteri memnuniyetini her zaman öncelik vermekteyiz. Profesyonel bir hizmet sağlamak için gerekli olan tüm özellikleri bünyemizde barındırmaktayız.

 

"<yoastmark

 

Kırmadan ve Dökmeden Su Tesisatı Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti ve tamiri yapılırken su borularındaki çatlaklar, kırıklar ya da benzeri hasarlar nedeniyle oluşan sızıntılar ve nem farklılıkları şu yöntemlerle belirlenebilir;

 1. Akustik dinleme cihazı: Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar. Bu cihazın hassas ayarları sayesinde kaçaklar noktasal olarak bulunabilir.
 2. Boru görüntüleme kameraları: Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.
 3. Termal kamera: Kalorifer borusu gibi sıcak su borularında oluşan sızıntıları tespit etmeye yarayan bu cihazlar, akustik dinleme cihazı ile birlikte kullanılırlar. Termal kameralar kullanılırken parkelerin sökülmesine gerek duyulmaz. Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.
 4. Nem ölçer: Binadaki nemi tespit etmek oldukça zordur. Su sızıntıları belli bir seviyeye geldiğinde duvarlarda, tavanda veya zeminde belirgin işaretler olur. Ancak nem kaynaklı sorunlar tavandan su damlayana ya da duvarlar nemlenene kadar anlaşılmayabilir.
 5. Cihazlar: Bu cihazlar, banyo gibi sıvı ile temas eden ortamlarda 3 cm kadar derinliğe inebilirler.
  Ancak nem ölçerler yardımcı cihazlardır ve sızıntıların yerini tam olarak belirlemenizi sağlamazlar. Kameralı cihazlar ve dinleme cihazı ile birlikte kullanıldıklarında daha hızlı sürede sonuç almaya yardımcı olurlar.

Su Kaçağı Tamiri İçin Gerekli Olan Kameralı Cihazlar Nasıl Çalışır?

Çatı sızıntıları ya da üst kattaki banyo borularında oluşan çatlaklar nedeniyle oluşan su kaçağı, kızılötesi kameralı görüntüleme cihazları sayesinde kolayca anlaşılabilir. Kızılötesi kameralar kullanılarak zemindeki, tavandaki veya duvarlardaki gizli sızıntılar rahatlıkla algılanabilir. Bu güçlü ve hassas araçlar, normal gözle görünemeyen ya da hiçbir leke bulunmayan ancak su kaçağı olan yerleri görüntüleyebilirler.

Kızılötesi kameralar ortamdaki sıcaklık farklılıklarını gösterirler. Cihazın ekranında gökkuşağı renklerinde görüntüler oluşur. Bu görüntülerde düzgün yapılmamış yalıtım nedeniyle oluşan soğuk noktalar tanımlanabilir. Yüksek çözünürlüklü cihazlarda nem de tespit edilebilir. Cihazda sızıntılar koyu mavi lekeler şeklinde görünür. Tesisattaki sıcaklık farklılıkları bazen bir nokta olarak görünebilir. Bu yerler onarılmadığı takdirde zamanla küflenebilirler.

Akustik Dinleme Cihazla Su Kaçağı Tespiti

 • Temiz sularda ki kaçak su bulma işlemlerini genelde akustik cihazlar yardımı ile yapmaktayız.
 • Bu dinleme cihazları sesi yüzlerce kez artırdıktan sonra etraftaki farklı sesleri izole ederek kaçağı noktasal olarak tespit etmemizi sağlamaktadır. Fakat cihaz var diye her zaman herkes noktasal tespit yapamaz.
 • Bu iş profesyonellik ve tecrübe gerektirmektedir. Her cihazı olan tesisatçı noktasal olarak tespit yapamadığına şahit olmaktayız.

Su Kaçağı Neden olur?

Su kaçağı neden olur
Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su kaçağı tespiti ve tamiri yapılırken mutlaka yüksek basınç, çatlak, korozyon, yapı bozuklukları ya da bina temelindeki değişiklikler gibi bulgulara rastlayacaksınız. Şimdi bu bulgulara yakından bir göz atalım.

Yüksek Basınç: Gece ve gündüz suyun sıklıkla kullanım zamanına uygun olarak borulara farklı basınç sistemi uygulanmaktadır. Buna bağlı olarak borunun kaldıramayacağı oranda su basıncı gelmesi işlemi ile su kaçaklarına neden olmaktadır.

Çatlak: Su kaçağı şikayetlerinin bir numaralı nedeni borularda ya da boruların birbirine bağlama yerlerinde hem çevresel etmenlerden hem de zaman aşımına bağlı olarak ortaya çıkabilen çatlaklar bulunmaktadır.

Korozyon: Korozyon boruları su kalitesine bağlı olarak su sızıntılarına yol açabilmektedir. Arıtılmış olan suyun kireçlenme oranı da ortadan kalkacak ve yumuşak bir yapı ile tesisat sisteminden iletilecektir.

Binanın Yapısındaki Bozukluklar: Yapı bozuklukları zaman içerisinde binanın da yaşının gelmesi ile birlikte bina oturmaya başlamaktadır.

Binanın temelindeki değişimler: Temeldeki değişimler yaşa bağlı, deprem veya sel taşkınlarına bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Özellikle kanalizasyon borularında neden olan sus sızıntıları bu şekilde ilerlemektedir.

Koç Vuruşu: Gün içinde sürekli olarak aç kapa yapılan ve ani kapatılan musluklarda belirli bir basınç kaybı meydana gelebilmektedir.

Zaman bağlı olarak süreli ani aç kapa işlemlerinde de basıncın çıkıp çıkıp inmesine koç vuruşu denilmektedir. Bu işlemlerin zarar verilmemesi için bina tesisat sisteminde geniş çapı bulunan boruların tercih edilmesidir.

Su Kaçağı Belirtileri

Su kaçağı belirtileri bir anda anlaşılmayabilir. Bazen kendini gösterebilir bazen de gizli olarak kaçak bina içerisinde yayılmaya başladığında birtakım sinyalleri beraberinde getirebilmektedir. Su kaçağının belli başlı nedenlerini aşağıda birkaç adım ile belirlemiş bulunmaktayız. Su faturalarında meydana gelen ani artışlar su kaçağının habercisi olabilmektedir.

Alt kata su sızması durumunda gözle görülen belirtiler bulunabilir. Tadilat yapılması ve onarım işlemlerinde hala bitmek bilmeyen komşuya su damlama ya da duvarlarda suların gezmesi ciddi problemleri beraberinde getirebilmektedir. Banyo ve lavabolarda bulunan seramik arası derzler normal şartlarda beyaz renkli olur. Üzerinden oldukça fazla zaman geçmesi ile birlikte bu renkte hafif sararmalar meydana gelebilmektedir. Oysaki su kaçağı olan banyo ve lavabolarda derz aralarında ani sararmalar meydana gelmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Su kaçağı sorunlarının profesyonel bir şekilde bulunabilmesi için tecrübe ilk sırada yer alır. Bunun için özel olarak belirlediğimiz tüm yöntemleri deneyerek ilgili kaçağı kısa sürede tespit ediyoruz. En iyi cihazları kullanarak, seramikleri ya da duvarlarını kırmadan su kaçaklarını tespit ediyoruz. Aşağıda sizlere en çok kullandığımız su kaçağı bulma yöntemlerini sıralıyoruz:

 1. Akustik dinleme cihazı ile
 2. Termal kamera ile sıcak su kaçaklarının tespiti
 3. Boru kamerası kullanılarak görüntüleme
 4. Boyalı su kullanmak
 5. Ortamda en fazla nem bulunan bölgeyi tespit etme

→TIKLA ARA:  0 538 461 00 69

Örnek Video

Su kaçağı tespiti ve tamiri konusunu daha iyi kavrayabilmek adına örnek videoyu inceleyebilirsiniz.

Sorunun Sıcak/Soğuk Su Tesisatında Olması Önemli Mi?

Hayır, bizim sıcak/soğuk su tesisatında olmasının için hiçbir önemi yoktur. Su kaçağı ister temiz su tesisatınızda, ister pis su giderlerinde, isterse de sıcak su (kalorifer, kombi, petek, banyo gibi) tesisatınız da olsun fark etmeksizin sorununuzuz çözülür kırmadan su kaçağı bulma işlemi uygulanır.

Tabi tüm sorunlar için farklı farklı cihazlar kullanmaktayız. Firma politikamız gereği su kaçağının nerede olduğu fark etmeksizin aynı ücrete tespit yapmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz İlçe ve Semtler

Su kaçağı tespiti ve tamiri için oldukça geniş bir bölge yelpazesine sahibiniz. Avcılar, Ataşehir, Arnavutköy, Bahçelievler, Beşiktaş, Bağcılar, Fatih su kaçağı tespiti, Bakırköy su kaçağı tespiti, Başakşehir su kaçağı tespiti, Bayrampaşa, Beykoz, Beylikdüzü,

Kağıthane su kaçağı bulma, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenyurt, Esenler, Eyüp su tesisatçısı, Fatih kaçak su tespit, Güngören, Gaziosmanpaşa,

Kâğıthane, Küçükçekmece, Sultangazi, Şişli su tesisatçısı, Zeytinburnu kırmadan su kaçağı bulma.

İSKİ Su Kaçağı Tespiti Yapıyor mu ?

İSKİ su kaçağı tespiti yapıyor mu ? Soruları son dönemlerde çok sık gelmeye başladı. Evet İSKİ su kaçağı tespiti yapar fakat sadece kendi sorumluluk alanlarındaki su kaçaklarına bakmaktadır. İski su kaçağı tespiti yaptığı yerler kaldırım ve yol asvalt cadde gibi yerlerdir apartman içlerisin de veya dairelerdeki su kaçağı tespiti iski bakmamaktadır. iski arıza, iski kaçak su ihbar hattı, iski tel, iski arıza telefonu için iski  ⇐  sayfasını ziyaret edin.

→Bizi Arayın:  0 538 461 00 69

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Yetistesisatcim.com su kaçağı tespiti yapan işletmeler arasında önde gelen markalardan biridir.

Yetistesisatcim.com güven kalite ve profesyonel çözümlerin adresidir. Gelişmiş ekipman ve eğitimli uzman ekiplerimizle hızlı hizmet sunmaktayız.

Doğrudan müşterilerimiz yanı sıra bir çok kurumsal firmanın çözüm ortağıyız. Bunun yanında ekipmanları arasında kameralı su kaçak tespiti cihazı olmayan tesisatçı meslektaşlarımıza çözüm ortağıyız.

Alanında uzman tesisatçıların dahi tercihi olmak bize gurur veriyor.

Ücretsiz tespit

Şimdi, ücretsiz su kaçağı tespiti nasıl olur? Sorusuna açıklık getirelim. Firmamız adresinize gelir ve su kaçağını bulamaz ise servis ücreti, yol parası, mazot parası, el emeği gibi gibi sebepler için hiçbir ücret talep etmez.

Su kaçağı bulma oranımız %95 gibi oldukça yüksek bir başarı yüzdesine sahiptir. Diğer yüzde beşlik kısımda kalan müşterilerimizden şimdiden özür dileriz. %5’lik oranı düşürmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

99 TL su kaçağı tespiti gibi ilanlara mutlaka dikkat edin! Mahalledeki tesisatçının dahi 50 TL servis ücreti alıyorken, 20-30 bin TL’lik cihazlarla adresinize gelen servislerin 99 TL alması mümkün değildir. Bu işi garantili yapan köklü  firmaların su kaçağı tespiti fiyatları aşağıdaki gibidir:

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
Su Kaçağı Bulma Fiyatları Daire Dublex

Daire

İş yeri
Yetistesisatcim.com Güvencesiyle 250 TL 300 TL 450 TL
Garanti Veren A Firma 300 TL 400 TL 500 TL
Garanti Veren B Firması 400 TL 50 TL 600 TL
Garanti veren c firması 500 TL 60 TL 700 TL
Garantisiz Ucuz Firmalar 69 TL 99 TL 150 TL

İstanbul için de profesyonel olarak hizmet veren on firmadan sekizinde su kaçağı tespit fiyatı minimum 250 TL olmaktadır. İstisnai durumlarda bu fiyat yükselebilir fakat daha düşük olması mümkün değildir. Altında fiyat veren firmalara

Fiyatlar Neye Göre Değişir?

Fiyatlar işin zorluğuna göre değişiklik göstermektedir. Aşağıda fiyatları etkileyen unsurları sizler için sıraladık.

 • Su tesisat hattı demir boru ise
 • Su tesisatında birden fazla kaçak varsa
 • Su kaçakları mutfak veya banyo dolabı altında arkasında gibi zor noktalarda ise
 • Pis su hattında kaçak var ise ( Pimaş çatlak kırık vs.)
 • Kaçak temiz su hattında fakat merkez konumda ve birden fazla işlem gerekirse
Su Kaçağı Tamirinde Kalitemiz

Yılların getirdiği tecrübe ile tüm çalışmalarımızı sorunsuz bir şekilde sürdürüyoruz. Su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda son derece deneyimli ekibimiz, profesyonel olarak hizmet sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti açısından oldukça iyi bir grafik çizen Yetiştesisatcım.com‘un elde ettiği başarının sırrı, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmasında yatmaktadır.

Beklentilerinizi karşılayamayan, kıran, döken, yüksek fiyat çeken ve kalitesiz işçilik sergileyen sözde firmalardan sıkıldıysanız doğru adrestesiniz. Bizlere cep telefonumuz üzerinden ulaştıktan sonra kısa gerekli olan tüm bilgilendirmeleri tarafınıza iletiriz.

Diğer Firmalardan Farkımız

Bizi biz yapan başlıca öğeler şunlardır:

 1. Müşteri memnuniyetine öncelik vermek
 2. Uygun fiyatlar ile hizmet sağlamak
 3. Uzun vadeli çözümler sunmak
 4. İşlemleri kısa süre içerisinde tamamlamak
 5. Sürekli ulaşılabilir olmak
 6. Detaylı bilgilendirmelerde bulunmak
 7. Avrupa yakasında geniş hizmet alanlarına sahip olmak
Yetiştesisatcım.com Değerleri

Başarılı ve profesyonel firmalar her zaman disiplin, özveri ve şirket değerlerine sahip olmalıdır. Yetiştesisatcım değerleri şunlarıdr:

  • İnsana saygılı olmak
  • Müşteri memnuniyetini arttırmak
  • Ekibimizin başarma güdülerini arttırmak
  • Kaliteli hizmet anlayışına sahip olmak
  • Kendimizi sürekli olarak geliştirmek
  • Yeni teknolojilere uyum sağlamak
Özet

Sonuç olarak kameralı su kaçağı tespiti ile su kaçağı arızalarını ortalama 30-60 dk. gibi kısa bir süre içerisinde tespit ediyor ve dilerseniz onarımını da biz yapıyoruz. Böylece tespit için ayrı tamiratı için ayrı ekip ve ustalar ile çalışmak zorunda kalmazsınız. Eski usul yöntemlerde tespit ve tamirat süreleri günler sürmekteydi, bununla da kalmayıp su kaçağının tam yeri doğru bir şekilde tespit edilemediğinden çok fazla tamirat işi ve ücreti çıkmaktaydı.

Artık tüm kaçak tespitleri kameralı cihazlarla kısa sürede halledilmektedir. Bunun yanında sorunun türüne göre farklı tekniklerde uygulayabiliyoruz. Bu, tamamen problemin nerede ve nasıl olduğuna bağlıdır.

Not: Bina girişindeki ana vanaya kadar olan su kaçağı tespit işlemlerinden İSKİ sorumludur.

Boruların içlerini görüntüleyen kamera sayesinde sorunlu boruları net bir şekilde tespit ediyor, tesisatı kırmadan ya da binaya zarar vermeden ve defalarca işlem yapılmasına gerek duymadan tek seferde onarım yapıyoruz.

Evde Su Kaçağı Tespiti

Evde cihaz olmadan su arızası yerini tespit etmek her ne kadar zorda olsa imkansızlıklar dahilinde kullanılabilecek bir kaç yöntem bulunuyor. Öncelikle su damlayan daireden su kaçağı nın bölgesi tespit edilir sonra steteskop veya bardak kullanılarak su sızıntısı olduğu dairede belirlenen noktalar dinleme yapılarak su arızası olan noktadan su sesi duyulmaya çalışılır.

 1. Steteskop ile su kaçağı bulma
 2. Bardakla su kaçağı tespiti
 3. Tahmin yöntemi
Fiyatlar

Kameralı su kaçak tespit fiyatları araştırılması yaparken dikkat edilecek husus firmaların kullanmakta olduğu cihazlar olmalıdır. Verilen hizmette su kaçağı tespiti ne kadar diye bakılırsa fiyatların çok daha düşük olması mümkün değildir. Yalnızca istisnai bir durum söz konusu olduğu zaman fiyatlarda yükselme meydana gelebilir.

Profesyonel yapıda hizmet veren 10 firmanın 8 tanesi kameralı su kaçak tespit fiyatları bedeli daire için 250 yada 300 civarında olmaktadır. İş yerlerinde ise bu durum 300 veya 350 arasında değişiklik göstermektedir.

Eve gelen personellerin güvenilir olarak su kaçağı bulması ve firmanın garantili hizmeti için cihaz ekipmanlarına özellikle dikkat edilmelidir. Firma olarak garantili hizmet sunan ve garantili hizmetiyle öne çıkan firma güvenilir firma olarak gözde firmalardan olmuştur.

Başarı oranında %95’u yakalayan etkin hizmetleri ile zaman ve paradan tasarruf sağlamak ancak kaliteli bir firma ile olmaktadır.

Akustik olarak dinleme cihazları, pimaş içi görüntüleme cihazı, termal kamera gibi kullanılan bu tür ekipmanların teknolojik ekipmanlar olması su kaçağı noktalarını bulmakta ve onarım işlemlerine geçmektedir. Uzman kadro ile yapılan bu hizmet oldukça kalitelidir.

Su Kaçağı Tespiti Ücretleri

İşin zorluğuna göre değişen fiyat sisteminde su kaçak bulma fiyatı nı etkileyen unsurlar;

Su tesisatındaki hat borusunun demir olması, tesisat sisteminde birden fazla kaçak olması, kaçaklar mutfak banyo dolabı gibi alanı zor olan bir yerde olması, pis su hatlarında fazla kaçağın bulunması, temiz su hattında ise birden fazla işlem gerektiren yerde ise fiyat değişimleri bu şekilde değişmektedir.

Duvar iç yapısında bulunan su tesisatının içerisinde yer alan birikinti suların oluşturduğu su duvar yapısından akma meydana getiren kaçağa su kaçağı denir. Duvarda nemlenme varsa su kaçağı var demektir. Müdahale edilmediği taktirde kaçak git gide büyüme yaparak büyük bir hasara sebep olmaktadır.

Kaçağa zamanında yapılacak olan tespit işlemi ve doğru müdahale önem taşımaktadır. Kaçağı anlamak için su saati kapatıldığında su saati dönme yaparsa kaçak belirtisi ortaya çıkmış anlamına gelir. Hasar olan bölgede su kaçak bulma fiyatları değişiklik göstermektedir.

Yetiştesisatcım.com Fiyat Politikası

Yetiştesisatcım olarak önceliğimiz her zaman sorunun çözülmesidir. Para bizim için ikinci planda tutulmaktadır. Kısa süre içerisinde sektörün öncü markalarından biri olmamızın arkasındaki nedenlerin başında işimizi severek yapmamız gelmektedir. Disiplinli, deneyimli ve titiz çalışma anlayışımız ile hizmet kalitemizi sürekli olarak arttırmaktayız.

Eğer su kaçağı tespiti ve tamiri için kalıcı çözümler üreten, uygun fiyatlı ve kırıp dökmeyen bir tesisatçı arıyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Problemlerinizi çözmek için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Su Kaçağı İşlemlerinde Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz bizim için her zaman ön plandadır. Hizmet sağlarken, çözüm odaklı bir işleyiş ile ilerlemekteyiz. Güler yüzlü ve samimi ekibimiz İle siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmak için elimizden geleni yaparız. İstanbul Avrupa yakasında her zaman bizi tercih ettiğiniz için gönülden teşekkür ederiz.

Su Kaçağı Tespitinde Güvence ve Garanti

Kaynak hatası, boru çatlaması, conta sıyırması, kırık ve deliklerden çıkan su sızıntısı gibi sorunlara karşınızı yaşam konforunuzu arttırmak için kalıcı çözümler sağlıyoruz.

Eğer bina temeli ya da daire alt yapısında herhangi bir sorun meydana gelmez ise su kaçağı problemlerinizden uzun vadeli olarak kurtulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel ekipmanlarıyla hizmet veren firmamız, yaptığı tüm işleri titizlikle gerçekleştirmektedir. Teknolojik cihazlar ile sorunlarınızı kısa sürede saptayarak temiz bir işçilik sergilemektedir.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler

İstanbul Avrupa yakasında su kaçağı tespiti ve tamiri alanında hizmet verdiğimiz müşterilerimizin neredeyse tamamı olumlu geri bildirimlerde bulunmaktadır. Hizmetimize dair yorumlar ağırlıklı olarak teşekkür mesajları ile gerçekleşiyor.

Bizlerde sizlere layık olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizden gelen olumlu yorumlar, kalitemizi ve işimize olan sevgimizi yansıtan en belirgin göstergelerdir.

Günden güne büyüyen ekibimiz ve hizmet alanımız ile daireleriniz, iş yerleriniz vb. alanlarınız için tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmaya hazırız!

Bize Ulaşın!

Tel: +90 538 461 00 69

E-mail: info@yetistesisatcim.com / destek@yetistesisatcim.com

Web Site: https://www.yetistesisatcim.com/

Yetiştesisatcım.com Olarak Konumumuz

Duyuru

Çok yakında Yetistesisatcim.com Youtube kanalımız açılıyor!!! Peki, Youtube kanalımızda sizleri neler bekliyor?

 • Yaptığımız çalışmalar
 • Uyguladığımız Teknikler
 • Kullanmakta olduğumuz cihazlar
 • Eğitici Videolar

Su kaçağı tespiti ve tamiri alanında bilinçlenmek ve sorunlarınıza çözüm bulmak için bizi takip edebilirsiniz. Kanalımıza dair detayları yakında bildireceğiz. Dilerseniz Google arama motorundan

https://www.yetistesisatcim.com › tag araması yaparak güncel içeriklerimize ve hizmet detaylarımıza ulaşabilirsiniz.

40 comments

 • Salih Kara

  Şubat 6, 2022 at 1:37 pm

  Bu kadar hızlı çözüm sağlayacağınızı düşünmüyordum. İlginiz için teşekkür ederim. Tesisat sorunsuz çalışıyor. Su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda gerçekten uzmanlar.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:50 pm

   Teşekkürler efendim.

   Reply

 • Meral Sezen

  Şubat 6, 2022 at 1:38 pm

  Daha önce su kaçağı için çağırdığım usta heryeri kırdı döktü. Neyseki yetiştesisatcim hem sorunu çözdü hemde diğer ustanın kırıklarını halletti.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:50 pm

   Her zaman yardıma hazırız.

   Reply

 • Caner

  Şubat 6, 2022 at 1:39 pm

  Lavabo tıkanıklığı ve su kaçağı için Sefaköyden aradım. Sağolsunlar hemen geri dönüş yaptılar ve ilgilendiler.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:50 pm

   Teşekkür ederiz.

   Reply

 • Selimcan

  Şubat 6, 2022 at 1:39 pm

  Su kaçağı tespiti ve tamiri denildiğinde herkese bu platformu tavsiye ediyorum.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:50 pm

   Sizlere layık olmaya çalışıyoruz.

   Reply

 • Deniz

  Şubat 6, 2022 at 1:40 pm

  Avrupa yakasında su sızıntısı tespiti için arkadşım önerdi. Ancak Anadolu yakasında da hizmetlerinizi başlatmanızı rica ederim.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:49 pm

   Yakında Anadolu yakası içinde hizmetlerimizi başlatma planımız bulunuyor.

   Reply

 • Arda

  Şubat 6, 2022 at 1:40 pm

  Gayet güleryüzlü bir ekip. Herhangi bir sorun yaşamadım.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:49 pm

   Teşekkürler.

   Reply

 • Nazlı Tarcan

  Şubat 6, 2022 at 1:41 pm

  Akşam saatinde tuvalet tıkanıklığı için aradım yinede geri çevirmediler. Teşekkür ediyorum.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:49 pm

   Her zaman hizmete hazırız.

   Reply

 • Ferhat

  Şubat 6, 2022 at 1:41 pm

  İlginiz alakanız için teşekkür ederim.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:49 pm

   Biz teşekkür ederiz.

   Reply

 • Salih Karacan

  Şubat 6, 2022 at 1:42 pm

  Lavaboda su kaçağı için fiyatlarınız nelerdir. Beylikdüzünde ikamet ediyorum.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:48 pm

   Arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Reply

 • Kamil Duru

  Şubat 6, 2022 at 1:43 pm

  Esenyurt su kaçağı tespiti için hizmet veriyor musunuz?

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:48 pm

   Evet. İstanbul Avrupa yakası su kaçağı tespiti ve tamiri için geniş bir hizmet bölgemiz mevcut.

   Reply

 • Nermin

  Şubat 6, 2022 at 1:43 pm

  Bayrambaşa duvardan su sızıntısı için fiyat alabilir miyim?

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:48 pm

   Arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Reply

 • Süleyman

  Şubat 6, 2022 at 1:44 pm

  2 sene içerisinde 3 defa çalışma fırsatımız oldu. Kaliteden ödün vermiyorlar.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:48 pm

   Teşekkürler güzel yorumunuz için

   Reply

 • Sezen

  Şubat 6, 2022 at 1:44 pm

  Su kaçağı tespiti ve tamiri için sorunsuz hizmet sağlıyorlar.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:47 pm

   Kalitemizden ödün vermeden ilerliyoruz.

   Reply

 • Pınar

  Şubat 6, 2022 at 1:45 pm

  Piyasadaki diğer ustalara göre çok daha uygun fiyatlı diyebilirim.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:47 pm

   Teşekkürler efendim.

   Reply

 • Burak

  Şubat 6, 2022 at 1:46 pm

  Yaptıkları çalışmalar gerçekten kalıcı oluyor.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 1:47 pm

   Teşekkür ederiz.

   Reply

 • ceren

  Şubat 6, 2022 at 2:44 pm

  Su kaçağı sorunumuzu kısa süre içerisinde çözdüler.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 2:48 pm

   Teşekkürler.

   Reply

 • Haydar

  Şubat 6, 2022 at 2:44 pm

  Lavabo tıkanıklığı sorunumuza kısa süre içerisinde yardımcı oldular.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 2:48 pm

   Her zaman yardımcı olmaya çalışıyoruz.

   Reply

 • Naim Sercan

  Şubat 6, 2022 at 2:45 pm

  Tavsiye üzerine ulaştım. Memnun kaldım.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 2:47 pm

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

   Reply

 • Gülay

  Şubat 6, 2022 at 2:46 pm

  2. kez su sızıntısı tespiti için çağırdım. Yine şaşırtmadınız. Gerçekten güzel iş çıkardılar.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 2:47 pm

   Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

   Reply

 • Durmuş

  Şubat 6, 2022 at 2:46 pm

  Bahçelievler’de bulduğum en uygun fiyatlı ve en kaliteli ekiplerden biri.

  Reply

  • Admin

   Şubat 6, 2022 at 2:47 pm

   Teşekkürler

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teklif almak için şimdi bizimle iletişime geçin

Teklif almak için şimdi bizimle iletişime geçin

İletişim

+90(538) 461 00 69
İnfo@yetistesisatcim.com
Şirinevler Mahallesi, Bahçelevler/İSTANBUL

Acil Servis

+90(538) 461 00 69