Tuvalet Tıkanıklığı AçmaTuvalet Tıkanıklığı Açma

Ocak 21, 2022by Admin0
https://www.yetistesisatcim.com/wp-content/uploads/2022/01/Yetis-Tesisatcim-18.jpg

 

 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evinizde tuvalet veya Lavabo Tıkandıysa bunu kendi başınıza açmazsınız. Gider Tıkanıklığı Açma Yöntemlerinden bir tanesi son teknoloji ekipmanlarla uzman ekiplerimizle evinizde Tıkanan Giderleri kırmadan açıyoruz. Modern toplum, tesisat sorunları içinde en çok tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşamaktadır. Bu sorunun en hasarsız şekilde giderilmesini sağlayan firmamız, özel cihazlarla pimaş açma  işlemini gerçekleştirmektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tuvalet Gider tıkanıklığına sahip olan en büyük etkenlerden biri şüphesiz Tuvaleti ve klozeti kullanan kullanıcılardır. Kullanıcılar bazen umursamadıkları için bazen de farkında olmadan Tuvalet Tıkanıklığına  sebep olur. Uzman ekibimiz Yetiş Tesisatçım olarak size en kısa sürede konumunuza ulaşarak büyük bir titizlikle sorununuzu ortadan kaldıracağından en ufak bir şüpheniz bile olmasın.

Klozete atılan tuvalet kağıtları veya yabancı cisimler Klozet Tıkanmasına sebep olur. Tabi ki tuvalet kağıtlarının suda eridiğini biliriz fakat bazı tuvalet kağıtları suda erimesi zor olan maddelerden yapıldığı için farkında olmadan Klozetin Tıkanmasına kendimiz sebep oluruz.

Klozet veya tuvalet tıkanmasının bir sebebi de ana gider hattından kaynaklanmaktadır. Ana gider hatlarında meydana gelen tıkanıklıklar, doğrudan klozeti veya tuvaleti etkilemektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklık Açma yöntemleri İnternette bir sürü çeşitli yazılar paylaşılmaktadır fakat bu yazılar çoğu evde kullanacağınız basit yöntemlerle sorunu çözemeye bilirsiniz. Bunun nedeni evde kullanılan basit yöntemlerle Klozet Açma yöntemlerinin basit tıkanıklık olmasıdır.

Basit tıkanıklık Tıkanan Klozetin borusunda  yabancı cismin klozetin giriş kısmında bulunmasıdır. Bu nedenle o cisme ulaşım kolay olur ve sorunu ortadan kaldırmış olurusunuz.

Tuvalet Tıkanıklığı Tuvalet gideri Açma işleminde en sağlıklı yöntem robotla tuvalet açma yöntemidir. Firmamız Yetiş tesisatçım Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma işlemini 12 yıldır  yapmaktadır.

Firmamız Tuvalet Tıkanma işlemine başlamadan önce kamera ile tıkalı pimaşı görüntüleyerek size neresi tıkalı olduğunu pimaş görüntüleme kamerası ile göstermektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı açma

Ortamın havasını soluyan kişilerde dizanteri, difteri, sarılık gibi ciddi hasarlar bırakabilecek hastalıklar görülebilir. Bunun önüne geçmek için tuvalet tesisatının ve tuvaletin temiz tutulması gerekmektedir.

Tıkanmış tuvaletler işin ehli kişilerce, gerekli ekipmanlar ile kısa sürede çalışır hale getirilir.

Tel: 0538 461 00 69       

Tel: 0536 664 29 69

Lavabo Tıkanıklığı Açma

 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma Kırmadan dökmeden Tıkanan lavaboları %100 garantili bir şekilde son teknoloji cihazlarla sorunu kökünden çözüyoruz. Yetiş Tesisatçım.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Günümüzde ev ve iş yerlerinde karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri Mutfak Gideri Tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığıdır. Bu sorunlar sizleri çok kötü şekilde üzdüğünün farkındayız Çünkü kötü kokular verir.

Ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen lavabo tıkanıklığı pek çok farklı yöntem ile açılabilmektedir. Tıkalı Boru Açma Bu yöntemler firmadan firmaya değişmektedir. Bu nedenle kişilerin lavabo tıkanıklığı sorunu yaşadığı zaman iyi bir firma araştırması yapması gerekmektedir.

Lavabo Tıkanıklığını firmamız tarafından Robotla Lavabo Açma işlemini konumunuza gelerek önce Lavabo Tıkanıklığına sebep olan maddeleri göz önünden geçirip büyük biri titizlikle evinize hiç bir zarar vermeden yeni nesil ekipmanlarımızla Pimaş Açma Makinesi ile Tıkalı Lavabo Borusuna makinanın telini içeriye yerleştirip makinayı çalıştırarak Lavabo Tıkanıklığına sebep olan maddeyi ya iletiye ittirerek veya tele sardığı cismi dışarıya çıkararak Lavabo Gider Tıkanıklığı sorunu ortadan kaldırmaktadır. Firmamız Yetiş tesisatçımı Seçmekten asla pişman olmayacağınızı tüm samimiyetimle iletmek isterim.

 

Mutfak Tıkanıklık Açma 

Lavabo tıkanıklıklarının çok büyük bir kısmı kullanıcı hatasından kaynaklı meydana gelir. Mutfak lavabosu ile banyo lavabosunun tıkanma sebepleri birbirinden farklıdır. Banyodaki tıkanıklık genellikle saç, kıl gibi atıklardan kaynaklı meydana gelir. Mutfak Tıkanıklığı Açma ise tıkanıklığın temel nedeni yemek atıkları ve yağlardır.

Mutfak gider açma yemek atıkları ve atık yağların lavaboya dökülmesi nedeniyle en fazla tıkanan giderlerdir.
Bu nedenle tıkalı mutfak gideri açma işlemi robot adı verilen cihaz ile yapılmaktadır.
Tıkalı Pimaş Açma Çeşitli kimyasallar ile tıkanmış gider açma uygulamaları genellikle tesisat borularına zarar verebilir.
Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açmak için öncelikle Tıkanıklığa sebep olan cisimleri tespit ediyoruz. Robotla Tıkalı Gider Açma. Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı açma işlemi yapıyoruz.
Mutfak Giderinden Su Gelmesi gördüğünüz anda Gider Tıkanıklığı  ile karşı karşıya geldiğiniz andır. Firmamızı arayarak Mutfak Gideri Açma Fiyatlarından bilgi alabilirsiniz. Yetiş tesisatçım.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır

Bu tür durumlarda insanın aklına gelen ilk şey lavaboyu pompalamak olur. Yalnız bu durumlarda pompalamak Lavabo Tıkanıklığı Açma için yetersiz kalır. İnsanlar Gider Tıkandığı zaman Lavabo Açıcılar kullanırlar ama bunlarda pimaş giderlerinize zarar verir.
Yapanız gereken tek şey firmamız yetiş tesisatçım ı aramak olmalıdır. Firmamız bu konuda size en kısa zamanda yardımcı olmaktan mennunıyet duyacaktır. Lavabo Açma konusunda en son teknoloji makinalarla Robotla Pimaş Açma işlemi uygulayacaktır. Gider tıkanıklığı Açma konusunda  İstanbul Tıkanıklık Açma hizmetini profosyonel bir şekilde vermekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teklif almak için şimdi bizimle iletişime geçin

Teklif almak için şimdi bizimle iletişime geçin

İletişim

+90(538) 461 00 69
İnfo@yetistesisatcim.com
Şirinevler Mahallesi, Bahçelevler/İSTANBUL

Acil Servis

+90(538) 461 00 69